Filli Boya'dan Engelli Öğrencilere Destek

Türk boya sektörünün lideri Filli Boya, engelli öğrencilerin atölye malzemelerini temin ederek mesleki eğitimlerine destek oldu.

Akut'tan Renkli Proje

Anadolu Üniversitesi Arama ve Kurtarma Derneği (AKUT) Kulübü, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bir boya firmasının da desteği ile rehabilitasyon merkezini renklendirdi.

Polisan Boya'da isim değişikliği

Polisan Boya'nın adı daha önce anlaşma sağlanan Japon devine hisse devri ile birlikte değiştirildi.

Şekerbank ve Polisan Boya'dan iş birliği

Şekerbank, Polisan Boya ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle yalıtımda 18 ay vadeye kadar sıfır faiz imkanı sunuyor.

FİLLİ BOYA 2016 REKLAM FİLMİ

Filli Boya Mustafa Kemal Dünya Kadınlar Günü Reklamı (Mart 2016)

Kışın kazandıran yatırımı

Capatect, kışın yaklaşmasıyla birlikte artan doğal gaz faturalarından tasarruf için yatırım konusuna dikkat çekiyor.

2015 yılının rengini DYO seçti

Marsala 2015 yılının yeni rengi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bütün evinizi bu renk ile sıcak bir ortama çevirebilirsiniz.

Dış Cephe Boyaları Teknolojisinde Son Nokta

Türkiye’de “Silikonlu Boya” devrini açan Filli Boya, şimdi de “Yüksek Koruma Sistemi” ile yeni bir çağ başlatıyor. Sadece Yeni Nesil AmphiSilan’da bulunan “Yüksek Koruma Sistemi”, bir dış cephe boyasından beklenen en önemli özelliklerden daha fazlasını bir arada sunuyor.

Renkli Evler İçin Filli Boya’dan Yaratıcı Fikirler

Filli Boya evinde farklı renkler kullanmak ve renkli evler yaratmak isteyenlere yaratıcı fikirler sunuyor. Kullanımı konusunda uzmanlık isteyen renkleri tek tek ele alan Filli Boya mekanlarınızı önerileri ile renklendiriyor.

Filli Boya Yenileniyor

 Filli Boya hayatta geçirmiş olduğu yenilikleri kullanıcılarına daha iyi aktarmak amacıyla web sitesini büyük ölçüde yeniledi. 

Dyo'dan kalite hareketi!

Dyo Boya Fabrikaları EFQM Mükemmellik Modelini uygulamaya başladı.

Dyo Boya Fabrikaları  Genel Müdürü Serdar Oran KalDer’in Ulusal Kalite Hareketine katıldıkları ve EFQM Mükemmellik Modelini uygulamaya başladıkları günden bugüne şirket olarak  büyük ilerleme kaydettiklerini söyledi.

Filli Boya'dan çevreci dönüşüm

Filli Boya 2014 yılında; ambalaj atığı ve değerlendirilebilir tehlikeli atıklar olmak üzere 3.758 ton atığın geri dönüşümüne katkıda bulundu.

Jotun Boya İle Tüm Renkler Artık Yeşil!

Dünya Çevre Günü yaklaşırken, çevre bilinci konusunda en çok dikkat çeken markaların başında JOTUN geliyor. Son olarak Boğaziçi Üniversitesi Green Fest kapsamında sanatçı Emel Kurhan ile işbirliği yaparak çevre dostu alışveriş çantaları üretti. Jotun Boya neden en çevreci boya markasıdır.

Jotun Boya, İstanbul Boatshow’da

Prestijli yatlarda imzası bulunan Jotun Boya,2014 yılında fuara özel aktivitelere ev sahipliği yaptı. Fuar ziyaretçileri, yat boyaları hakkındaki eğitimlerde teknelerinin tüm boya ihtiyaçlarına cevap bulurlarken, ayrıca yat tasarımlarındaki son trendleri de öğrenme imkanı elde edecekler. Eğitim sonrasında, ziyaretçiler stantta düzenlenecek kokteylde ağırlandı.

Marshall Küresel Renk Haftası’nı kutladı

Dünya çapında 80 ülkede faaliyet gösteren AkzoNobel,“Küresel Renk Haftası” ilan ettiği 4 – 8 Ekim haftasını, toplamda 60 bin çalışanı ile kutladı. AkzoNobel grubunun bir parçası olan Marshall Boya da, 300’ü aşkın çalışanı ile birlikte çeşitli etkinlik, sunum ve çalışmalar ile kutladığı bu hafta kapsamında “Toplum Hayatına Renk Katmak” için Dilovası’ndaki yöre halkının hayatını renklendirdi. 

Filli Boya, son 4 yılda 705 okulu renklendirdi!

Türk boya sektörünün lideri Filli Boya 'nın çağdaş eğitime verdiği büyük önem ve değeri yansıtan Filli Okul projesi; 2011 yılında 342 okulun daha boyanmasıyla devam etti

Tarkan, Filli Boya reklamlarında

Filli Boya’nın 2015 "Hayattan Rengi Alın Geri Neyi Kalır ki?" reklam kampanyası ünlü sanatçı Tarkan tarafından yorumlanarak yayına başladı. 

33 kanalda aynı anda yayınlana başlayan reklam kampanyası yayına girdiği ilk andan itibaren izleyiciler tarafından büyük ilgi ve beğeniyle karşılandı. 

Dyo Boya
Filli Boya
Jotun Boya
Meges Boya
Favori Boya
Caparol boya
Genç Boya
Polisan Boya
Hickson Decor Boya
Tüm hakları saklıdır © 2022 Diliballı Boya