dilibalı boya ürün resim

Jotun Boya

Jotun Grup, Dünya’nın en büyük inşaat boyaları, deniz boyaları, endüstri boyaları ve toz boya üreticilerindendir.

Norveç’te kurulan Jotun Boya, 80 yılı aşkın uluslararası deneyimiyle bugün 5 kıtada 71 şirket, 40 fabrikasıyla faaliyet göstermektedir. Dev projelerin altına rengi ve kalitesiyle imzasını atan Jotun Boya’nın referansları arasında birçok ünlü yapılar bulunmaktadır; Eyfel Kulesi, dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab ve Queen Mary 2, Jotun’un renklendirdiği projelerin sadece birkaçını oluşturmaktadır. 

İnşaat boyaları, deniz boyaları, endüstri boyaları ve toz boyalarıyla pek çok sektörün ihtiyacını karşılayan Jotun, yüksek müşteri memnuniyeti, ileri teknoloji, geniş ar-ge ağı, yüksek ürün kalitesi ve mükemmel teknik servis ilkelerini, her koşulda korumaktadır.

Evimiz bizim en önemli yaşam alanımız.


Onu değiştirmek, kendi duygularımız ile şekillendirmek aslında o kadar da zor değil; çünkü renkler, tıpkı kişisel özelliklerimiz gibi, duygularımızdaki değişimi yansıtır. Eşyalarınızı değiştirmeden sadece renkler ile oynayarak evinize farklı ve yeni bir hava katabilirsiniz... 


Sizi yansıtacak bir renk paleti oluşturabilmeniz için ilham verecek görselleri ve renk uzmanlarımızın özel olarak seçtiği renkleri bir araya getirdik. Dekorasyon kararını aldığımızda evimizde oluşturmak istediğimiz yeni havayı şekillendirmek bizim elimizde.

Jotun Boya Ürünler

  • Dekoratif Boyalar
  • Deniz Boyaları
  • Yat Boyaları
  • Endüstri Boyaları
  • Toz Boya

Jotun Renk Kartelasına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayarak 10 sn de sisteme üye olunuz ve gerek istediğiniz yapı üzerinde gerekse kendi yüklediğiniz foto üzerinden renklendirerek seçiminizi yapabilirsiniz..

Renk Kartelasını Görüntülemek için tıklayınız.

Dyo Boya
Filli Boya
Jotun Boya
Meges Boya
Favori Boya
Caparol boya
Genç Boya
Polisan Boya
Hickson Decor Boya
Tüm hakları saklıdır © 2022 Diliballı Boya