dilibalı boya ürün resim

Hickson Decor

Hickson Decor Plus İdeal Çözüm.

Şimdi, ahşap yüzeyleri her türlü kötü hava koşuluna karşı koruyacak yepyeni bir boya var. Hickson Decor, evinizdeki, bahçenizdeki, binanızdaki ahşap yüzeylerin korunması ve güzelliği için en ideal çözüm.

Hickson Decor . Boya ve ahşabın iki büyük düşmanına karşı mükemmel koruyucu!
Ultraviyole ışınları ve nem, boyanın ve ahşabın ömrünü kısaltan iki büyük düşmandır. Hickson Decor, ultraviyole ışınlarına karşı daha da güçlendirilmiş formülüyle, her türlü ahşap yüzey için yüksek etkili koruma sunar. Hickson Decor , mikro gözeneklidir. Nefes alır, ahşaba nefes aldırır. Su geçirmez. İçindeki nemi dışarı verir, su tutmaz. Hickson Decor, içindeki özel katkı maddeleri sayesinde, altındaki ahşabı yıllarca solmadan, pullanıp dökülmeden, çatlamadan, yüzey küfü ve lekelenmelere karşı korur. Özel pigmentleri, ultraviyole ışınlarının ahşap üzerindeki zararlı etkilerini önler.

Önemli: Dış cephede kullanılan ahşap boyadan önce, boya Hickson Decor bile olsa, çürümeye karşı mutlaka "emprenye" edilmelidir.

Hickson Decor. Ahşaplarınız için ekonomik, dekoratif ve kolay çözüm!
Hickson Decor'un su ve solvent bazlı olmak üzere ahşabın dokularını gösteren yarı şeffaf "Wood Stain" ve ahşabın dokularını kapatan örtücü "Breather Paint" tipleri bulunmaktadır.

Hickson Decor, hem ilk uygulamada, hem de bakım uygulamasında ekonomiktir. 1 litre Wood Stain 14-16 m², 1 litre Breather Paint ise 10 m² alanı, tek katta rahat örter. Bakım için, dört-beş yılda bir yüzeyi temizlemek ve aynı renkten 1 kat sürmek yeterlidir. Yarı şeffaf ve örtücü çeşitleri, sunduğu renk seçenekleriyle Hickson Decor, her türlü iç-dış doğrama ve cephe kaplaması için idealdir.

Kullanımı son derece kolaydır. Astar-vernik gerektirmez. Fırçayla kolayca sürülür. Havanın kuru ve ılık olması uygulamayı kolaylaştırır. Sürüldüğü yüzey mutlaka temiz ve kuru olmalıdır. Ayrıca, ahşabın nem oranı %20'nin üzerinde olmamalı, katlar arasında 24 saat beklenmelidir. 2 kat uygulandığında, ahşabın güzelliğini yıllarca korur.

Hickson Decor Renk Kartelası İçin Tıklayınız.

Dyo Boya
Filli Boya
Jotun Boya
Meges Boya
Favori Boya
Caparol boya
Genç Boya
Polisan Boya
Hickson Decor Boya
Tüm hakları saklıdır © 2022 Diliballı Boya